MicroConnect Multimode 50/125 SC - SC 30m

Rank 659

MicroConnect Multimode 50/125 SC - SC 30m

Pris/m: 26.37 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: SC-SC
Jämför

MicroConnect Multimode 50/125 SC - SC 30m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 50/125 SC - SC 30m just nu är 791 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
26.37 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
SC-SC
Längd
30 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC