MicroConnect Multimode 50/125 SC - SC 20m

Rank 480

MicroConnect Multimode 50/125 SC - SC 20m

Pris/m: 15.75 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: SC-SC
Jämför

MicroConnect Multimode 50/125 SC - SC 20m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 50/125 SC - SC 20m just nu är 315 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 3 butiker.

Varumärke
Pris/m
15.75 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
SC-SC
Längd
20 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC