MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 5m

Rank 602

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 5m

Pris/m: 20 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: ST-SC
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 5m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 5m just nu är 100 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 7 butiker.

Varumärke
Pris/m
20 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
ST-SC
Längd
5 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC