Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 3m

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 3m

  • Pris/m: 143.67 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: ST-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 3m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 3M 9/125 SM DPX
431 kr
 (619 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 ST - SC 3m just nu är 431 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m143.67 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktST-SC
Längd3 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC