Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 30m

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 30m

  • Pris/m: 35 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 30m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 30M 9/125 SM
1 050 kr
 (1 238 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode OS2 9/125 LC/UPC - SC/UPC 30m just nu är 1 050 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m35 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktLC-SC
Längd30 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC, UPC