Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 25m

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 25m

  • Pris/m: 19.8 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 25m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(2)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
Microconnect Nätverkskabel
495 kr
 (564 kr Inkl. frakt)
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 25M 62,5/125 MM
1 119 kr
 (1 306 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 25m just nu är 495 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m19.8 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-SC
Längd25 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC, UPC