MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 7m

Rank 622

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 7m

Pris/m: 24.71 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-LC
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 7m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 7m just nu är 173 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
24.71 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-LC
Längd
7 m
Typ av kabel
62,5/125
Typ av polering
PC