MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 60m

Rank 572

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 60m

Pris/m: 38.73 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-LC
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 60m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - LC 60m just nu är 2 324 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

Varumärke
Pris/m
38.73 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-LC
Längd
60 m
Typ av kabel
62,5/125
Typ av polering
PC