MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 45m

Rank 585

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 45m

Pris/m: 13.51 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-LC
Jämför

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 45m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 45m just nu är 608 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
13.51 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-LC
Längd
45 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC, UPC