MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 40m

Rank 592

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 40m

Pris/m: 10.38 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-LC
Jämför

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 40m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 40m just nu är 415 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
10.38 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-LC
Längd
40 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC, UPC