Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 35m

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 35m

  • Pris/m: 118.4 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 35m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 35M 50/125 MM
4 144 kr
 (4 331 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - LC/UPC 35m just nu är 4 144 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m118.4 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-LC
Längd35 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringPC, UPC