MicroConnect Singlemode 9/125 ST - ST 15m

Rank 687

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - ST 15m

Pris/m: 20.4 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: ST-ST
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - ST 15m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 ST - ST 15m just nu är 306 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
20.4 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
ST-ST
Längd
15 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC