Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - ST 10m

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - ST 10m

  • Pris/m: 65.1 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: ST-ST
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 ST - ST 10m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT ST/PC-ST/PC 10M 9/125 SM DPX
651 kr
 (839 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 ST - ST 10m just nu är 651 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m65.1 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktST-ST
Längd10 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC