Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - ST 7m

MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - ST 7m

  • Pris/m: 76.57 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: ST-ST
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - ST 7m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT ST/PC-ST/PC 7M 62,5/125 MM
536 kr
 (724 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - ST 7m just nu är 536 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m76.57 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktST-ST
Längd7 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC