Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - ST 3m

MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - ST 3m

  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: ST-ST
  • Längd: 3 m
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - ST 3m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(0)

Inga butiker hittades för denna produktSe alla i Fiberoptiska nätverkskablar

Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
ModeMultimode
Typ av kontaktST-ST
Längd3 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC