MicroConnect Multimode 50/125 ST - ST 5m

Rank 256

MicroConnect Multimode 50/125 ST - ST 5m

Pris/m: 22.2 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: ST-ST
Jämför

MicroConnect Multimode 50/125 ST - ST 5m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 50/125 ST - ST 5m just nu är 111 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
22.2 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
ST-ST
Längd
5 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC