Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 50/125 ST - ST 3m

MicroConnect Multimode 50/125 ST - ST 3m

  • Pris/m: 165 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: ST-ST
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 50/125 ST - ST 3m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(2)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT ST/PC-ST/PC 3M 50/125 MM
495 kr
 (683 kr Inkl. frakt)
Microconnect Fiberoptisk kabel ST/UPC ST/UPC OM1 3m
499 kr
 (568 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 50/125 ST - ST 3m just nu är 495 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m165 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktST-ST
Längd3 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringPC