Prisjakt

MicroConnect Multimode 50/125 ST - ST 1m

MicroConnect Multimode 50/125 ST - ST 1m

  • Pris/m: 206 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: ST-ST
Bevaka
Jämför

MicroConnect Multimode 50/125 ST - ST 1m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 50/125 ST - ST 1m just nu är 206 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m206 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktST-ST
Längd1 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringPC