Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - SC 30m

MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - SC 30m

  • Pris/m: 38.67 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: ST-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - SC 30m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 30M 62,5/125 MM
1 160 kr
 (1 348 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 ST - SC 30m just nu är 1 160 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m38.67 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktST-SC
Längd30 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC