Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 50/125 ST - SC 10m

MicroConnect Multimode 50/125 ST - SC 10m

  • Pris/m: 68.8 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: ST-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 50/125 ST - SC 10m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT ST/PC-SC/PC 10M 50/125 MM
688 kr
 (875 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 50/125 ST - SC 10m just nu är 688 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m68.8 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktST-SC
Längd10 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringPC