MicroConnect Multimode 50/125 ST - SC 0,5m

Rank 334

MicroConnect Multimode 50/125 ST - SC 0,5m

Pris/m: 186 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: ST-SC
Jämför

MicroConnect Multimode 50/125 ST - SC 0,5m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 50/125 ST - SC 0,5m just nu är 93 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
186 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
ST-SC
Längd
0.5 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC