Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 SC/APC - SC/APC 3m

MicroConnect Singlemode 9/125 SC/APC - SC/APC 3m

  • Pris/m: 55.67 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: SC-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 SC/APC - SC/APC 3m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 SC/APC - SC/APC 3m just nu är 167 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 4 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m55.67 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktSC-SC
Längd3 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringAPC