MicroConnect Singlemode 9/125 SC/APC - SC/APC 3m

Rank 1333

MicroConnect Singlemode 9/125 SC/APC - SC/APC 3m

Pris/m: 51.67 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: SC-SC
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 SC/APC - SC/APC 3m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 SC/APC - SC/APC 3m just nu är 155 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

Varumärke
Pris/m
51.67 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
SC-SC
Längd
3 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
APC