Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 SC/APC - SC/APC 2m

MicroConnect Singlemode 9/125 SC/APC - SC/APC 2m

  • Pris/m: 218 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: SC-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 SC/APC - SC/APC 2m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(2)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
Microconnect Fiberoptisk kabel SC/APC SC/APC OS1 2m
436 kr
 (505 kr Inkl. frakt)
MICROCONNECT SC/APC-SC/APC 2M 9/125
486 kr
 (674 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 SC/APC - SC/APC 2m just nu är 436 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m218 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktSC-SC
Längd2 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringAPC