Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 MTRJ - SC 5m

MicroConnect Singlemode 9/125 MTRJ - SC 5m

  • Pris/m: 119.2 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: MTRJ-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 MTRJ - SC 5m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT MTRJ/PC-SC/PC 5m 9/125 SM
596 kr
 (784 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 MTRJ - SC 5m just nu är 596 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m119.2 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktMTRJ-SC
Längd5 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC