Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 MTRJ - SC 3m

MicroConnect Multimode 62,5/125 MTRJ - SC 3m

  • Pris/m: 162 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: MTRJ-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 MTRJ - SC 3m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT MTRJ/PC-SC/PC 3m 62,5/125 MM
486 kr
 (674 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 MTRJ - SC 3m just nu är 486 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m162 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktMTRJ-SC
Längd3 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC