MicroConnect Singlemode 9/125 LC - ST 15m

Rank 308

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - ST 15m

Pris/m: 9.07 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: LC-ST
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - ST 15m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 LC - ST 15m just nu är 136 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
9.07 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
LC-ST
Längd
15 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC