Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - ST 10m

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - ST 10m

  • Pris/m: 68.9 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-ST
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - ST 10m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(2)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
Microconnect Fiberoptisk kabel ST/PC LC/PC OS1 10m
689 kr
 (758 kr Inkl. frakt)
MICROCONNECT LC/PC-ST/PC 10M 9/125 SM DPX
1 110 kr
 (1 298 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 LC - ST 10m just nu är 689 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m68.9 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktLC-ST
Längd10 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC