Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - ST 20m

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - ST 20m

  • Pris/m: 39.2 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-ST
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - ST 20m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT LC/PC-ST/PC 20M 62,5/125 MM
784 kr
 (971 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - ST 20m just nu är 784 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m39.2 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-ST
Längd20 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC