MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - ST 15m

Rank 528

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - ST 15m

Pris/m: 10.53 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-ST
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - ST 15m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - ST 15m just nu är 158 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
10.53 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-ST
Längd
15 m
Typ av kabel
62,5/125
Typ av polering
PC