MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 20m

Rank 622

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 20m

Pris/m: 11.25 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-SC
Jämför

MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 20m

Ingen butik har produkten i lager just nu

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode OM3 50/125 LC/UPC - SC/UPC 20m just nu är 225 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Varumärke
Pris/m
11.25 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-SC
Längd
20 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC, UPC