MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 10m

Rank 249

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 10m

Pris/m: 66.5 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-SC
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 10m

Ingen butik har produkten i lager just nu

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 10m just nu är 665 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

Varumärke
Pris/m
66.5 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-SC
Längd
10 m
Typ av kabel
62,5/125
Typ av polering
PC, UPC