Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 0,5m

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 0,5m

  • Pris/m: 698 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Bevaka
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 0,5m

Produktinformation

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 0,5m just nu är 349 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m698 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-SC
Längd0.5 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC, UPC