Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 0,5m

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 0,5m

  • Pris/m: 1330 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 0,5m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT LC/PC-SC/PC 0,5M 62,5/125 MM
665 kr
 (853 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 LC/UPC - SC/UPC 0,5m just nu är 665 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m1330 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-SC
Längd0.5 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC, UPC