Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - MTRJ 5m

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - MTRJ 5m

  • Pris/m: 130.2 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-MTRJ
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 LC - MTRJ 5m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT LC/PC-MTRJ/PC 5M 9/125 SM
651 kr
 (839 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 LC - MTRJ 5m just nu är 651 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m130.2 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktLC-MTRJ
Längd5 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringPC