Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - MTRJ 3m

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - MTRJ 3m

  • Pris/m: 133 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-MTRJ
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - MTRJ 3m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(2)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
Microconnect Fiberoptisk kabel MT-RJ/UPC LC/UPC OM1 3m
399 kr
 (468 kr Inkl. frakt)
MICROCONNECT LC/PC-MTRJ/PC 3M 62,5/125 MM
481 kr
 (669 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 62,5/125 LC - MTRJ 3m just nu är 399 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m133 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-MTRJ
Längd3 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringPC