Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode 50/125 LC - MTRJ 15m

MicroConnect Multimode 50/125 LC - MTRJ 15m

  • Pris/m: 147 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-MTRJ
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode 50/125 LC - MTRJ 15m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT LC/PC-MTRJ/PC 15M 50/125 MM
2 205 kr
 (2 393 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode 50/125 LC - MTRJ 15m just nu är 2 205 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m147 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-MTRJ
Längd15 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringPC