Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Singlemode 9/125 LC/UPC - LC/UPC 150m

MicroConnect Singlemode 9/125 LC/UPC - LC/UPC 150m

  • Pris/m: 26.19 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode 9/125 LC/UPC - LC/UPC 150m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT LC/PC-LC/PC 150M 9/125 SM DPX
3 929 kr
 (4 116 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode 9/125 LC/UPC - LC/UPC 150m just nu är 3 929 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m26.19 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktLC-LC
Längd150 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringUPC