MicroConnect Singlemode OS2 9/125 ST/UPC - ST/UPC 1m

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 ST/UPC - ST/UPC 1m

  • Pris/m: 152 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: ST-ST
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 ST/UPC - ST/UPC 1m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(0)

Inga butiker hittades för denna produkt
Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode OS2 9/125 ST/UPC - ST/UPC 1m just nu är 152 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 4 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m152 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktST-ST
Längd1 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringUPC