MicroConnect Singlemode OS2 9/125 Simplex SC/UPC - SC/UPC 80m

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 Simplex SC/UPC - SC/UPC 80m

  • Pris/m: 7.6 kr/m
  • Mode: Singlemode
  • Typ av kontakt: SC-SC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Singlemode OS2 9/125 Simplex SC/UPC - SC/UPC 80m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Det billigaste priset för MicroConnect Singlemode OS2 9/125 Simplex SC/UPC - SC/UPC 80m just nu är 608 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Pris/m7.6 kr/m
ModeSinglemode
Typ av kontaktSC-SC
Längd80 m
Typ av kabel9/125
Typ av poleringUPC