Kategorier
Prisjakt

MicroConnect Multimode OM3 50/125 MTRJ - ST 2m

MicroConnect Multimode OM3 50/125 MTRJ - ST 2m

  • Pris/m: 227 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: MTRJ-ST
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode OM3 50/125 MTRJ - ST 2m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse(1)

Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris
MICROCONNECT MTRJ/PC-ST/PC 2m 50/125 MM
454 kr
 (641 kr Inkl. frakt)

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode OM3 50/125 MTRJ - ST 2m just nu är 454 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från nätbutiker och fysiska butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m227 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktMTRJ-ST
Längd2 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringPC