MicroConnect Multimode OM1 62,5/125 FC/UPC - FC/UPC 2m

MicroConnect Multimode OM1 62,5/125 FC/UPC - FC/UPC 2m

  • Pris/m: 76.5 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: FC-FC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode OM1 62,5/125 FC/UPC - FC/UPC 2m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode OM1 62,5/125 FC/UPC - FC/UPC 2m just nu är 153 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 5 butiker.

Pris/m76.5 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktFC-FC
Längd2 m
Typ av kabel62,5/125
Typ av poleringUPC