M-CAB Multimode OM4 50/125 LC - ST 1m

M-CAB Multimode OM4 50/125 LC - ST 1m

  • Pris/m: 204 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-ST
Jämför pris på alla M-CAB Fiberoptiska nätverkskablar
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

M-CAB Multimode OM4 50/125 LC - ST 1m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Det billigaste priset för M-CAB Multimode OM4 50/125 LC - ST 1m just nu är 204 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Pris/m204 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-ST
Längd1 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringPC