M-CAB Multimode OM4 50/125 LC - LC 10m

M-CAB Multimode OM4 50/125 LC - LC 10m

  • Pris/m: 48.4 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Jämför pris på alla M-CAB Fiberoptiska nätverkskablar
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

M-CAB Multimode OM4 50/125 LC - LC 10m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Det billigaste priset för M-CAB Multimode OM4 50/125 LC - LC 10m just nu är 484 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

Pris/m48.4 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-LC
Längd10 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringPC