MicroConnect Multimode OM4 50/125 LC/UPC - LC/UPC 20m

MicroConnect Multimode OM4 50/125 LC/UPC - LC/UPC 20m

  • Pris/m: 26 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Bevaka
Jämför med andra produkter
Jämför

MicroConnect Multimode OM4 50/125 LC/UPC - LC/UPC 20m

Spara produkten till en lista
Informera mig när priset sjunker
Jämför med andra produkter

Prisjämförelse

Inga butiker hittades för denna produkt
Butik
Produkt
Lagerstatus
Pris

Det billigaste priset för MicroConnect Multimode OM4 50/125 LC/UPC - LC/UPC 20m just nu är 520 kr. Det är en av de 100 mest populära produkterna i kategorin Fiberoptiska nätverkskablar. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 6 butiker.

VarumärkeMicroConnect
Pris/m26 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-LC
Längd20 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringUPC