Prisjakt

Intellinet Multimode OM2 50/125 LC - LC LSZH 3m

Intellinet Multimode OM2 50/125 LC - LC LSZH 3m

  • Pris/m: 40.33 kr/m
  • Mode: Multimode
  • Typ av kontakt: LC-LC
Bevaka
Jämför

Intellinet Multimode OM2 50/125 LC - LC LSZH 3m

Produktinformation

Det billigaste priset för Intellinet Multimode OM2 50/125 LC - LC LSZH 3m just nu är 121 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 2 butiker.

VarumärkeIntellinet
Pris/m40.33 kr/m
ModeMultimode
Typ av kontaktLC-LC
Längd3 m
Typ av kabel50/125
Typ av poleringPC