Prisjakt
Annons

Intellinet Singlemode OS2 9/125 LC - ST LSZH 3m

Intellinet Singlemode OS2 9/125 LC - ST LSZH 3m

Pris/m: 41.67 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: LC-ST
PrishistorikNu 125 kr
Jämför

Intellinet Singlemode OS2 9/125 LC - ST LSZH 3m

Jämför

Produktinformation

Det billigaste priset för Intellinet Singlemode OS2 9/125 LC - ST LSZH 3m just nu är 125 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudande från 6 butiker.

Varumärke
Pris/m
41.67 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
LC-ST
Längd
3 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC
Annons
Annons