Prisjakt
Annons

Intellinet Singlemode OS2 9/125 LC - LC LSZH 1m

Intellinet Singlemode OS2 9/125 LC - LC LSZH 1m

Pris/m: 149 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: LC-LC
PrishistorikNu 149 kr
Jämför

Intellinet Singlemode OS2 9/125 LC - LC LSZH 1m

Jämför
Sorterat efter billigast pris
Vi har hittat produkten i totalt 5 butiker, varav 2 är betalande kunder hos Prisjakt och har direktlänk till butiken.
Butiker kan sälja produkten i flera varianter och olika skick. Ändra inställningar för att styra vilka erbjudande du ser.
Annons
Annons

Produktinformation

Det billigaste priset för Intellinet Singlemode OS2 9/125 LC - LC LSZH 1m just nu är 149 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudande från 5 butiker.

Varumärke
Pris/m
149 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
LC-LC
Längd
1 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC
Annons
Annons