Prisjakt
Annons

Deltaco Multimode OM1 62,5/125 ST - SC 5m

Deltaco Multimode OM1 62,5/125 ST - SC 5m

Pris/m: 25.8 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: ST-SC
PrishistorikNu 129 kr
Jämför

Deltaco Multimode OM1 62,5/125 ST - SC 5m

Jämför

Produktinformation

Det billigaste priset för Deltaco Multimode OM1 62,5/125 ST - SC 5m just nu är 129 kr. Det är en av de 10 mest populära produkterna i kategorin Fiberoptiska nätverkskablar. Prisjakt jämför priser och erbjudande från 10 butiker.

Varumärke
Pris/m
25.8 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
ST-SC
Längd
5 m
Typ av kabel
62,5/125
Typ av polering
PC
Annons
Annons