Prisjakt
Annons

C2G Duplex Singlemode OS1 9/125 LC - LC LSZH 30m

C2G Duplex Singlemode OS1 9/125 LC - LC LSZH 30m

Pris/m: 33.63 kr/m, Mode: Singlemode, Typ av kontakt: LC-LC
PrishistorikNu 1 009 kr
Jämför

C2G Duplex Singlemode OS1 9/125 LC - LC LSZH 30m

Jämför

Produktinformation

Det billigaste priset för C2G Duplex Singlemode OS1 9/125 LC - LC LSZH 30m just nu är 1 009 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudande från nätbutiker och fysiska butiker.

Varumärke
Pris/m
33.63 kr/m
Mode
Singlemode
Typ av kontakt
LC-LC
Längd
30 m
Typ av kabel
9/125
Typ av polering
PC
Annons
Annons