Kramer 4LC Multimode 50/125 LC - LC (pair) 20m

Rank 755

Kramer 4LC Multimode 50/125 LC - LC (pair) 20m

Pris/m: 153.45 kr/m, Mode: Multimode, Typ av kontakt: LC-LC
Jämför

Kramer 4LC Multimode 50/125 LC - LC (pair) 20m

Full Star 1Full Star 2Full Star 3Full Star 4Empty Star 5
3.8
(1)

Produktinformation

Det billigaste priset för Kramer 4LC Multimode 50/125 LC - LC (pair) 20m just nu är 3 069 kr. Prisjakt jämför priser och erbjudanden från 3 butiker.

Varumärke
Pris/m
153.45 kr/m
Mode
Multimode
Typ av kontakt
LC-LC
Längd
20 m
Typ av kabel
50/125
Typ av polering
PC