Användaromdömen
Sorterat efter datum
en månad sedan
Snyggt och smidigt med bra passform.
MEN oj vad Apple tabbade sig med designen genom att inte ha ”öppet” i nedre kanten. Man slår i kanten varje gång man ska swipa uppåt för att minimera appen. Så lämnade tillbaka och köpte mujjos skal som sitter lika bra och med har öppet mot nedre kanten.
5 månader sedan*
Snyggt och högkvalitativt. Mycket bra känsla i knapparna. Man får vad man betalar för. Sticker upp lite på framsidan för att skydda skärmen.
Förhoppningsvis kommer det här att hålla sig helt på ett annat sätt än skal i plast. Men det skyddar nog inte lika bra som vissa andra som har ett hårt ytterskal och dämpande inre material. Återstår att se.
Sen är det värt att notera att skalet är lite småhalt. Det har ingen struktur och inte alls "klibbigt".
*Redigerades 5 månader sedan
5 månader sedan
Jättesnyggt case. Bra kvalitét! Den enda nackdelen är att priset är ganska högt.